Перукарські
послуги,
Кременчук

Перукарські послуги, Кременчук

У нашому салоні краси в Кременчуці Ви можете скористатися перукарськими послугами. Робота майстра - це індивідуальний підхід для втілення весільних і вечірніх образів, креативних зачісок і стрижок. До досвідченого майстра варто звернутися не тільки заради зстригання посічених кінчиків, а й на спеціальну жіночу стрижку. Він допоможе підібрати актуальну форму, яку буде легко укладати, додасть об'єму і легкості зачісці. Крім того, ми пропонуємо різного роду плетіння для Вашого волосся.

У нашому салоні виконуються всі види фарбування з урахуванням сучасних трендів, при цьому використовується професійна безаміачна фарба для волосся Tecna, створена на основі екологічно чистої олії. Майстри допоможуть Вам підібрати індивідуальне фарбування залежно від Вашого кольоротипу.

Більше того, фахівці, за потреби, запропонують лікування та відновлення волосся. Догляд «Bio TRANSFORMER» чудово підходить для відновлення природної сили волосся, його блиску та природного вигляду, відновлює пошкоджене волосся, покращує будову волосся, не дає з'явитися посіченим кінчикам, захищає волосся від вільних радикалів та покращує їхню якість, має тривалу дію, покращує внутрішню структуру волосся, а також усуває ефект кучерявого волосся та надає легкість в укладанні.

SPA для волосся - такий догляд повністю відновлює пошкоджену структуру волосся, моментально покращуючи стан, повертаючи волоссю всі основні компоненти його природної складової. Процес відновлення швидкий, легкий і ефективний, дає миттєве відновлення природного блиску і загубленої гладкості.

«Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя».
Софі Лорен.Стрижки

Жіноча стрижка 400  грн
Жіноча стрижка (коротке волосся) 350  грн
Чоловіча стрижка 250  грн
Стрижка "Чубчик" 100  грн

Зачіски

Вкладання феном(коротке волосся) 210  грн
Вкладання феном(довге волосся) 250  грн

Догляд за волоссям

SPA для волосся 1 довжина 500  грн
SPA для волосся 2 довжина 650  грн
SPA для волосся 3 довжина 800  грн
Фарбування волосся від 400 грн

*Зверніть увагу, що ціни можуть змінюватися. Актуальну ціну уточнюйте в салоні.

Записатися до перукаря

Заповніть форму нижче,
і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
+38 (097) 7 308 308
пн—сб з 09.00 до 19.00
нд з 09.00 до 16.00
Подарункові сертифікати на суми 300, 500, 1000, 1500 і 2000 грн.