Курси депіляції
в Кременчуці

Курси депіляції в Кременчуці

Навчання депіляції воском у нашій школі косметології в Кременчуці проходить в індивідуальному порядку. Тривалість цього курсу з депіляції становить 1 день. Курс включає в себе 2 години теорії, майстер-клас і відпрацювання депіляції всіх зон на моделях.

Вартість курсу: 6 000 грн.

Після закінчення курсу видається сертифікат.

Курс Депіляція від А до Я. Теоретична частина курсів включає вивчення структури росту волосся, анатомічних і фізіологічних особливостей його росту. Обов'язковим є знайомство з продукцією, представленою на ринку, а також з протипоказаннями до поведінки процедури: шкірні та інші захворювання. І, звичайно ж, рекомендації з догляду за шкірою після процедури!

Практична частина курсу передбачає майстер-клас, постановку руки та відпрацювання на моделях усіх зон (руки, ноги, пахвова западина, зона бікіні, над верхньою губою). Крім того, за Вашим бажанням, Ви можете оволодіти техніками чоловічої депіляції. Для практичного відпрацювання навичок моделі надаються школою. Крім того, для навчання Вам видають віск касетний і гранульований, витратні матеріали (одноразові шпателі, простирадла, рукавички). При собі необхідно мати тільки медичний халат і змінне взуття.

Для проходження курсу і роботи Вам не потрібна спеціальна медична освіта. Курси проводять виключно практикуючі фахівці, які люблять свою професію. Тривалість навчання: 10 годин

Подаруйте собі нову цікаву і високооплачувану професію!

Записатися на курс

Вартість навчання 6 000 грн
Заповніть форму нижче
і ми скоро зв'яжемося з Вами
+38 (097) 7 308 308
пн—сб з 09.00 до 19.00
нд з 09.00 до 16.00
Подарункові сертифікати на суми 300, 500, 1000, 1500 і 2000 грн.